קהילת מורשת אברהם…

מרכז רוחני-תרבותי יהודי

בשכונת ארמון הנציב בירושלים

מרחב חברתי, חינוכי וערכי היונק מאוצרות הרוח שבמסורת היהודית

בואו להתחבר

מי אנחנו

אנו קהילה מסורתית ירושלמית השואפת לקדם יהדות רגישה, רודפת צדק ורב גונית, יהדות המחברת בין אדם לחברו, ומחברת את בני האדם אל שורשי חייהם. הקהילה ובית כנסת פתוח למבוגרים וצעירים, עולים וותיקים, משפחות ויחידים ולבעלי צרכים מיוחדים. בהובלת רבני הקהילה הרבה אמירית רוזן והרב דוד גודמן ומארג רחב של חברים.ות ומתנדבים.ות מהקהילה ומהשכונה אנו יוצרים מרחב של תפילה, לימוד, שירה, יצירה, חסד וחיפוש רוחני משמעותי.

אודותינו

פעילות בקהילה

חסד

מעורבות חברתית ותיקון עולם הם חלק בלתי נפרד מעולמנו הדתי. ומלווים אחד את השני בזמני משבר. אנו מובילים יוזמות של תיקון חברתי וסיוע לנזקקים בירושלים.

לימוד

הלימוד המשותף הוא מרכיב חשוב בחוויה הקהילתית במורשת אברהם. אנו מציעים מסגרות ללימוד, להעמקה ולהיכרות עם העושר שבמקורות.

קהילה

אנו נותנים מענה ותמיכה לחברינו בעתות שמחה וצער, ומלווים אחד את השני בזמני משבר.

תפילה

תפילה היא דרך להתחבר לבורא עולם, לעצמנו ולסובבים אותנו והזדמנות לבטא בכוונה ובשירה את אשר על ליבנו. תפילה היא ההזדמנות לקהילה להתכנס, לשמוח ולהתאבל יחד. התפילה אצלנו היא שוויונית והישיבה משותפת. בית הכנסת נגיש לכיסאות גלגלים, לילדים ולמשפחות.

האירועים שלך איתנו

בית הכנסת שלנו מואר ורחב ידיים, בואו לעשות אצלנו אירועים

בר ובת מצווה

לאחר הכנה עם רבותינו, בר מצווה ובת מצווה הן חגיגות חיוביות ומשמעותיות עם הקהילה. נשמח לחלוק את הידע שלנו ואת המקדש שלנו עם האנשים המיוחדים שלכם.

ברית מילה

בואו לחלוק את הרגע המרגש של הברית ונתינת השם בקהילת מורשת אברהם.

אירועים משפחתיים

סעודות מצווה, שבע ברכות, זבד הבת וטקסי חיים

תוכניות בקהילה שלנו

בית מדרש: הזדמנויות למידה

הלימוד המשותף הוא מרכיב חשוב בחוויה הקהילתית במורשת אברהם. בכל תפילה אנו משלבים דרשה, ובנוסף מציעים מסגרות ללימוד, להעמקה ולהיכרות עם העושר שבמקורות.

דור לדור: חממה ליהדות צעירה

לאורך כל השנה מספקת קהילת מורשת אברהם פעילויות, הצגות חינוכיות ואירועים מיוחדים למשפחות סביב לוח השנה העברי. אנו מסורים לעתידנו המשותף ומבקשים לטפח ולהרחיב תוכניות לילדים ולמשפחות.

הכנה לבר ובת מצווה

שלנו אנו משתמשים במסגרת הרפתקאות Dungeons & Dragons כדי ללמד ערכים יהודיים ובתרגולים המאפשרים לבני הנוער להתחבר מחדש ליהדות בדרך חדשה.

נוע"ם תלפ"ז: תנועת נוער

החדשות האחרונות שלנו

Item added to cart.
0 items - 0.00